ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВОЛОДИМИРА ГРЯНИСТОГО З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Прийміть мої щирі вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування! Вам випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати їх проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення. Ваші ініціативи, вимоги і пропозиції знаходили підтримку і втілювались у життя. І надалі будьте принциповими у відстоюванні інтересів громад.

Щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, добробуту, великого людського щастя, невичерпної енергії у благородній праці на благо рідної України, її славного народу.

Бажаю вам, працівникам органів місцевого самоврядування, доброго здоров’я, щастя, нових професійних здобутків, оптимізму і мужності, творчої наснаги та родинного благополуччя.

Голова Вільнянської райдержадміністрації      Володимир ГНРЯНИСТИЙ