РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ ЗАБЕЗПЕЧЕНО РЕАЛІЗАЦІЮ ПРАВА ГРОМАДЯН НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Одним із актуальних питань сьогодення є досягнення повної відкритості та прозорості в діяльності органів державної влади. Це можливо завдяки ефективній реалізації законодавчо закріпленого права на доступ до публічної інформації. На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» загальним відділом апарату райдержадміністрації проведено аналіз роботи з розгляду запитів про надання публічної інформації, які надійшли до районної державної адміністрації з початку 2019 року.

Протягом січня – листопада 2019 року до Вільнянської райдержадміністрації надійшло 39 запитів (29 – письмових, 10 – в електронному вигляді). За категорією запитувачів: 26 запитів надійшло від фізичних осіб, 11 запитів – від юридичних осіб, 2 запита – від об’єднань громадян. 38 запитів про надання публічної інформації було вчасно задоволено, на 1 – надана відмова.

З метою забезпечення відповідності інформаційного наповнення офіційного вебсайту райдержадміністрації нормам чинного законодавства, а також доступу громадськості до публічної інформації, що знаходиться у володінні Вільнянської райдержадміністрації 19 січня 2018 року видано розпорядження голови райдержадміністрації №35 «Про затвердження Переліку публічної інформації, що підлягає оприлюдненню Вільнянською райдержадміністрацією Запорізької області».

Відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» оприлюднення інформації здійснюється на офіційному вебсайті Вільнянської районної державної адміністрації (http://vilnyansk-rda.gov.ua/index.php). На сайті наявна рубрика «Доступ до публічної інформації», у якій висвітлюється уся інформація, передбачена Переліком
публічної інформації.

У Вільнянській райдержадміністрації постійно ведеться робота щодо удосконалення організації виконання вимог чинного законодавства у сфері доступу до публічної інформації.

Нагадуємо, що запити на публічну інформацію, розпорядником якої є Вільнянська районна державна адміністрація, можна направляти на поштову адресу – вул. Бочарова, буд.12, м. Вільнянськ, 70002.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації