ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДАЛИ КЕРІВНИКАМ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Рятувальники Вільнянського району постійно проводять роз’яснювальну роботу з населенням щодо безпеки життєдіяльності. Особливу увагу вогнеборці приділяють навчальним закладам району. В зв'язку з трагічними подіями, що сталися 4 грудня в будівлі  Одеського коледжу, 11 грудня фахівці Вільнянського районного сектору ДСНС провели позапланову зустріч з директорами шкіл та садочків району. Керівникам закладів наголошено на дотриманні правил пожежної безпеки в навчальних закладах.

Зокрема, рятувальники нагадали правила користування вогнегасниками, як діяти у випадку виникнення пожежі та як швидко та безпечно проводити евакуацію. Вогнеборці наполягли на суворому контролі директорів за електромережею, протипожежними системами і обладнанням та водопостачанням закладів.

Сподіваємось, що отримані знання допоможуть запобігти виникненню будь-якої надзвичайної ситуації.