В ГОСТІ ДО РЯТУВАЛЬНИКІВ ЗАВІТАЛИ ШКОЛЯРІ

З настанням зимового пожежонебезпечного періоду зростає загроза виникнення пожеж в приватному секторі. У зв'язку з цим рятувальники Вільнянського району посилюють роз’яснювальну роботу та  запрошують на екскурсію дітей з навчальних закладів Вільнянського району. Тож, 11 грудня до Вільнянської пожежно-рятувальної частини на екскурсію завітали школярі  Вільнянської загальноосвітньої школи № 2. Вогнеборці цікаво та зрозуміло розказали дітям про свою роботу, про те як важливо у щоденному житті дотримуватись правил безпеки.

Крім усного спілкування, вогнеборці наочно продемонстрували дітям спеціальну пожежну техніку і бойове спорядження, що знаходиться на озброєнні в підрозділі. Життя та здоров’я дітей – це найбільша цінність у житті. А навчити малечу безпечно поводитися вдома, на вулиці, на дорозі – це  обов’язок кожного дорослого, який знаходиться поруч з нею.

Пам'ятайте! Життя та здоров’я Вашої дитини залежить від Вашого постійного контролю, любові та турботи! Бережіть своїх дітей, не залишайте їх без нагляду, аби їх відпочинок приносив вашій родині лише позитивні емоції.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області