"АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ"

Свято Андрія Первозданного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив в число 12-ти апостолів Христа, згідно з переказами, був братом апостолу Петру і був покровителем жителів України, Росії та Шотландії. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці.

12 грудня 2019 року в приміщені комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради пройшла обрядова ігрова програма «Андріївські вечорниці» для дітей художньої самодіяльності установи.

Дітлахам розповідали про звичаї та традиції цього свята, жартували, показували сценки учасники гуртка художнього читання «Дитячий світ», керівник Оксана Сидоренко: Катерина Мізіна, Вікторія Тітова, Евеліна Толочко, Діана Соколова, Вероніка Прядко, Юлія Обухова та Володимир Єременко. Виконували пісні учасники вокального ансамблю «Каприз», керівник Тетяна Охріменко: Анастасія Тремасова, Рима Курамшина, Юлія Харина. Всі разом діти грали в рухливі ігри, відгадували загадки, кусали калиту. Наприкінці свята кожен отримав свій кусочок калити. Атмосфера в залі була тепла, дружелюбна, всі діти залишились дуже задоволені святковою зустріччю.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації