ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОГО КООРДИНАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ СПРИЯННЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

З метою вироблення консолідованої позиції сторін соціального діалогу щодо здійснення політики зайнятості, забезпечення реалізації прав громадян на працю та соціальний захист від безробіття в районі створено координаційний комітет сприяння зайнятості населення. Сьогодні 18 грудня відбулося чергове планове засідання Комітету. На засіданні комітету були розглянуті питання про запобігання масовому вивільненню працівників установ району та розглянуті пропозиції щодо переліку видів громадських робіт на 2020 рік

та переліку підприємств, організацій, установ  (роботодавців) за участю яких планується проведення громадських робіт для безробітних у 2020 році.

Під час обговорення питання порядку денного, заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко відмітила що  зміни структури, граничної чисельності, подальшого скорочення, тощо, в структурних підрозділах райдержадміністрації буде проводитись з дотриманням відповідних гарантій, правил та порядку, встановлених законодавством України.

Також були надані рекомендації первинним профспілковим організаціям установ де прогнозується масове вивільнення працівників проводити заходи щодо запобігання звільненню штатних працівників управління чи зведенню їх кількості до мінімуму або пом’якшення несприятливих наслідків будь-якого звільнення. Вносити пропозиції про перенесення строків або тимчасове припинення чи відміну заходів, пов’язаних з вивільненням працівників.

Разом з тим, за підсумками обговорення другого питання порядку денного було схвалено Перелік видів громадських робіт на 2020 рік, які мають суспільно корисну спрямованість та задовольняють суспільні потреби громади району та Перелік підприємств, організацій та установ району за участю яких планується організація громадських робіт у 2020 році.

Серед учасників комітету відбувся активний діалог щодо форм подальшої співпраці в плані сприяння зайнятості населення, взаємообміну корисною та дієвою інформацією, організації спільних заходів.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації