«СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ІДЕ - РІЗДВО ВЕДЕ»

18 грудня 2019 року в приміщені комунальної установи «Вільнянсьий  будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради глядацька зала наповнилась маленькими глядачами, це на свято завітали школярі 1-х класів Вільнянської загальноосвітньої школи № 3 та Вільнянської гімназії «Світоч». Напередодні яскравого та чарівного свята відбувся театралізований захід «Святий Миколай іде – Різдво веде». Діти разом з казковими героями побували у чарівному лісі.

Допомогли Миколаю з Оленкою та Іванком, Колобком, Зайчиком та Лисичкою, у святкову ніч врятувати мішок з подарунками для дітей від злих Антипка, Ліні і Баби Яги.

Казкове театралізоване дійство для дітей підготували учасники театрального колективу «Барвінок» (керівник Катерина Брешута), а веселі пісні прозвучали у виконані учасників дитячого вокального ансамблю «Каприз» (керівник Тетяна Охріменко).

Захід пройшов у веселій та дружній компанії під гучні оплески маленьких друзів. Глядачі залишились задоволені та з хорошим настроєм виходили із святкової зали. Всі дітки на день Святого Миколая обов’язково отримають подарунки, бо в цей день мрії здійснюються.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації