НА КОНТРОЛІ - ПИТАННЯ БЕЗПЕЧНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Відповідно до плану роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 18 грудня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко проведено чергове її засідання. Щоденно більша частина населення нашого району бере участь в дорожньому русі в ролі водіїв, пішоходів або пасажирів. Тому без перебільшення можна зазначити, що забезпечення безпеки дорожнього руху є важливою державною проблемою, що має велике соціальне значення. Від її успішного вирішення залежить життя і здоров’я людини.

Не знання правил дорожнього руху «водіями - новачками» та неправильна оцінка дорожньої ситуації, перевищення швидкості та порушення правил маневрування, порушення правил проїзду перехресть та керування транспортом у стані сп’яніння нерідко призводить до аварій.

В зв’язку з цим, під час засідання обговорювалося питання про стан дорожньо-транспортного травматизму в районі та заходи з його профілактики.

Під час засідання заступник голови  райдержадміністрації, голова ради Оксана Степаненко звернула увагу на тому, що згідно останніх статистичних даних в районі збільшилася кількість потерпілих та загиблих учасників дорожньо-транспортних пригод та про необхідність посилення інформаційного впливу на свідомість учасників дорожнього руху.

Під час засідання було відмічено, що кожному учаснику дорожнього руху варто пам’ятати, що особиста дисциплінованість, повага до інших учасників руху та неухильне дотримання правил дорожнього руху, є запорукою збереження власного здоров’я та попередження ймовірних неприємних наслідків.

Зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки, зокрема при встановленні ялинок, користуванні гірляндами та піротехнічними виробами.

Щоб запобігти небезпеці, відповідальним за пожежну безпеку необхідно вже зараз провести додаткові профілактичні заходи, спрямовані на недопущення надзвичайних ситуацій. В зв’язку з цим одним із питань, яке розглядалося на засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення було питання про стан пожежної та техногенної безпеки місць проведення Новорічних та Різдвяних свят.При цьому, головним державним інспектором з пожежного нагляду Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Шпак Р.М. було звернуто увагу керівників об’єктів, на яких планується проведення святкування Новорічних та Різдвяних свят про необхідність своєчасного вжиття організаційних та практичних заходів, направлених на забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час проведення заходів з масовим перебуванням людей.

З метою підвищення рівня роботи щодо створення безпечних умов життєдіяльності населення за результатами засідання районної ради прийняті відповідні рішення та пропозиції щодо шляхів вирішення проблемних питань та недопущення їх виникнення у подальшому.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації