«СВІТОМ МИКОЛАЙ МАНДРУЄ І ЯЛИНКИ ВСІМ ДАРУЄ»

19 грудня 2019 року на площі Фестивальній відбулося урочисте відкриття Головної ялинки міста та святкова програма «Світом Миколай мандрує і ялинки всім дарує». На свято запросили учнів молодших класів загальноосвітніх шкіл міста. З вітальними словами до присутніх звернулися голова Вільнянської районної державної адміністрації Володимир Грянистий та Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко. В своїх виступах побажали дітям бути завжди здоровими, щасливими та слухняними, добре вчитися та гарно відпочити під час зимових канікул.

Свято підготували колективи художньої самодіяльності комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради: на святкову площу завітали казкові герої Ангели, Святий Миколай, Лисичка, Лінь, Антипко та Баба та солісти вокального ансамблю «Каприз».

Діти раділи святу, розгадували загадки, водили хороводи біля красуні ялинки. Отже, Новорічно-Різдвяний марафон у Вільнянську розпочався!

Відділ освіти і культури райдержадміністрації