ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ТРИСТОРОННЬОЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ РАДИ

Здійснення соціально-економічних реформ пов’язане з загостренням соціальних проблем, конфліктів, розбіжностей, які потребують узгодження інтересів різних соціальних груп та владних структур цивілізованим, безконфліктним шляхом. Інструментом вирішення цієї проблеми слугує соціальний діалог. Сьогодні 20 грудня відбулося чергове засідання районної тристоронньої соціально-економічної ради.

Головним питанням порядку денного було обговорення стану підготовки та перебіг опалювального періоду протягом сезону 2019-2020 років.

Під час конструктивного обговорення проблемних питань сторони соціального діалогу дійшли висновків, що комунальні служби району з належною відповідальністю відносяться до виконання заходів щодо підготовки та перебігу поточного опалювального періоду. Всі питання, що виникають, вирішуються оперативно.

Соціальний діалог буде тривати на високому рівні і в подальшому.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації