НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ – ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ НЕЗАКОННОГО ГРАЛЬНОГО БІЗНЕСУ

Президент України Володимир Зеленський підтримує закриття усіх гральних залів у країні у зв’язку з провалом закону №2285-д про легалізацію азартних ігор у Верховній Раді 19 грудня. Він зазначив, що знає, хто за цим стоїть. «Ми знаємо, хто за цим стоїть. Не хочете грати за прозорими правилами? Не хочете працювати цивілізовано і платити в бюджет? Що ж, давайте по-іншому. Відсьогодні негайно закриваємо всі гральні зали», – написав глава держави в соціальних мережах.

Під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Грянистого проведено екстрену нараду з питання виконання доручення  Кабінету Міністрів України від 12.12.2019 №45275/0/1-19 щодо місць продажу державних лотерей з використанням ігрового обладнання, а також місця ймовірного проведення азартних ігор на території району. Нарада відбулася за участі представників правоохоронних та контролюючих органів, керівників органів місцевого самоврядування та представників громадських організацій. З інформацією про ситуацію з вищезазначеного питання  доповів начальник Вільнянського відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області Володимир Чикаловський, який повідомив, що на сьогоднішній день завдяки проведеним оперативним заходам чотири  заклади в яких були розташовані гральні автомати закриті. Крім того, наразі створені постійно діючі мобільні групи щодо наявності та функціонування незаконних ігрових залів. Поліція буде вдячна якщо громадськість та населення району буде надавати інформацію про місця розташування таких закладів на території району.

Учасниками наради запропоновано розробити алгоритм дій по виявленню та реагуванню, напрацьовано план спільних заходів, визначено відповідальних за їх реалізацію. Присутніми було прийнято одноголосне рішення про об’єднання  зусиль всіх владних структур району з протидії, виявленню та документуванню незаконного грального бізнесу.

Сектор економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації