РЯТУВАЛЬНИКИ РАЙОНУ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПОЗАПЛАНОВІ ПЕРЕВІРКИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Рятувальники Вільнянського району нині здійснюють позапланові перевірки стану пожежної та техногенної безпеки навчальних закладів району.  Під час перевірок фахівці ДСНС зосереджують увагу на протипожежне водопостачання закладів, забезпечення первинними засобами пожежогасіння, обладнання систем протипожежного захисту, наявність блискавкозахисту, стан електричних мереж.

23 грудня фахівці Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області під час проведення позапланової перевірки пожежної та техногенної безпеки у Михайлівському навчально-виховному комплексі ім. О.Т. Слободчикова , провели навчальну евакуацію школярів та педагогічного складу закладу. Захід дав змогу ще раз узгодити дії пожежних та адміністрації закладу  при виникненні надзвичайних ситуацій та налагодити взаємодію задля оперативної ліквідації ймовірної пожежі і мінімізації жертв.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області