ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВОЛОДИМИРА ГРЯНИСТОГО З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ЗА ГРИГОРІАНСЬКИМ КАЛЕНДАРЕМ

Дорогі мешканці Вільнянщини!

Надходить свята Різдвяна пора. Прийміть сердечні вітання з нагоди Різдва Христового! У святкові різдвяні дні щиро зичу всім добра, благополуччя, міцного здоров’я і Божої ласки. Хай у кожну родину завітає мир та спокій, тепло та затишок, а в нашій країні запанує мир і стабільність.

Сьогодні ми будуємо Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, ми єднаємося і згуртовуємося задля зміцнення демократичних засад нашого суспільства.

Бажаю, щоб спільні сподівання позначилися світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт нашої духовності.

Божого благословення – вам і вашим родинам!

З повагою,

Голова Вільнянської районної державної адміністрації                 Володимир ГРЯНИСТИЙ