«ЧАРІВНА НОВОРІЧНА ЗІРКА»

24 грудня 2019 року у приміщені комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради,  відбулися дитячі новорічні ранки для молодших класів Вільнянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. №1 Вільнянської районної ради. Під час святкової вистави діти  допомагали Діду Морозу, Снігуроньці та веселій дівчині Пеппі Довгій Панчосі врятувати Новий рік, який хотіли зіпсувати  Баба – Яга та  Кікімора.

Врятувавши Новий рік, дітки разом з казковими героями запалили ялинку різнокольоровими вогниками, водили новорічні хороводи  та грали у веселі ігри. На прощання малеча розповіла вірші Діду Морозу і за це отримала подарунки. Всі учасники заходу залишились задоволені і з гарним настроєм.

25 грудня 2019 року відбулися новорічні ранки для дітей міста Вільнянська та дітей учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, на яких відчувалась гарна атмосфера та чудовий настрій.

Учасникам заходу дуже сподобалась неймовірна новорічна атмосфера  від початку і до кінця, оплесками казкових персонажів зустрічали не тільки діти, а й дорослі. Отримали солодкі подарунки від Діда Мороза всі маленькі гості та учасники вистави (театральний гурток «Барвінок», керівник Катерина Брешута).

Вдячні дорослі та діти чекають вже наступного року, щоб знову завітати до нашої чудової ялинки.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації