ВСІ ДІТИ – СИРОТИ ЗНАЙШЛИ РОДИНУ!

Саме напередодні новорічних свят у Вільнянському районі відбулась визначна подія – розпорядженням голови райдержадміністрації від 24.12.2019 № 461 на базі прийомної сім'ї Кіхтенка Сергія Олексійовича та Анжели Володимирівни створено дитячий будинок сімейного типу, до якого влаштовані 7 дітей, позбавлених батьківського піклування. Збулась мрія п’ятьох дітей, які позбавлені батьківського піклування, та перебували у державних закладах. Вони отримали змогу проживати разом з маленьким братом, який виховувався у Запорізькому обласному спеціалізованому будинку дитини «Сонечко».

Взагалі, за підсумками роботи служби у справах дітей райдержадміністрації у 2020 році всі діти, які посиротіли, були влаштовані до сімейних форм виховання. Окрім 5 дітей, які влаштовані до дитячого будинку сімейного типу, 1 дитина – усиновлена, 15 дітей – влаштовані у родини опікунів та піклувальників.

Станом на 31.12.2019 року  на первинному обліку служби у справах дітей Вільнянської райдержадміністрації   Запорізької області перебуває 158 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них: 154 дитини влаштовані до сімейних форм виховання, що становить 97,16 %. Порівняно з аналогічним періодом 2018 року приріст (зменшення) до попереднього року питомої ваги дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у сімейних формах виховання, у загальній кількості дітей даної категорії склав 3,3 відсоткових пункти.

Служба у справах дітей райдержадміністрації