«ЧАРІВНА НОВОРІЧНА ЗІРКА»

28 грудня 2019 року у приміщені комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради  відбулися новорічні ранки для  дітей працівників закладів та установ культури, підпорядкованих відділу освіти і культури райдержадміністрації, та учасників художньої самодіяльності. Діти допомагали Дідові Морозові, Снігурочці та веселій дівчинці Пеппі Довгій Панчосі врятувати Новий рік.

Після перемоги над злими героями, дітки з разом з казковими героями запалили новорічну ялинку різнокольоровими вогниками, водили новорічні хороводи та грали в  веселі ігри. На прощання всі діти розповіли вірші Діду Морозу і за це отримали подарунки. Всі залишились задоволені  і з гарним настроєм.

29  грудня 2019 року відбувся новорічний ранок  для дітей села Матвіївка, на якому відчувалась гарна атмосфера та чудовий настрій. Дід Мороз подарував малечі смачні солодкі подарунки та разом з усією веселою компанією грали в ігри та водили новорічні  хороводи навколо красуні-ялинки.

01 січня 2020 року о 01 годині ночі відбулося свято «Новорічна ніч прийшла – радість людям принесла» на площі Фестивальній міста Вільнянська. Присутніх вітали з Новим 2020 роком Дід Мороз та Снігуронька, водили хороводи, співали новорічні пісні і танцювали. Традиційно до присутніх з вітальними словами звернулася Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко та побажала в новому році міцного здоров’я, великого щастя та успіхів кожній Вільнянській родині.

03 січня 2020 року в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбувся благодійний новорічний ранок для дітей з обмеженими  можливостями. Неймовірна атмосфера  була спочатку і до кінця, оплески звучали постійно  не тільки від дітей, а й від дорослих. Всі діти отримали подарунки від районної благодійної організації ТОВ «Червоний хрест» - солодощі, іграшки, розвиваючі ігри та кубики.

Вдячні дорослі та діти чекають вже наступного року, щоб знову завітати до нашої чудової новорічної ялинки!

Відділ освіти і культури райдержадміністрації