РЕАЛІЗАЦІЯ ВИМОГ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» - КЛЮЧОВИЙ МЕХАНІЗМ ПРОТИДІЇ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

06.02.2018 року у Вільнянській райдержадміністрації з керівниками відділів апарату та особами відповідальними за проведення роботи з питань запобігання та виявлення корупції в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації проведено семінар-навчання з питань реалізації окремих положень Закону України «Про запобігання корупції».

В ході проведення семінар-навчання з тематичними роз’ясненнями виступили керівник апарату районної державної адміністрації Світлана Білоконь та начальник юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Олена Зіменко.

На семінар-навчанні особливу увагу приділено питанням актуалізації та посилення внутрішніх заходів щодо запобігання і протидії корупції у райдержадміністрації; наголошено на необхідності дотримання основних засад Закону України «Про запобігання корупції», підготовки до чергового етапу електронного декларування.

Особливу увагу приділено питанням врегулювання  потенційного та реального конфлікту інтересів, обов’язку подання щорічної електронної декларації, проведення роботи щодо перевірки фактів подання та своєчасного подання електронних декларацій, наголошено на необхідності залучення громадськості  в заходах щодо протидії корупції та підтримки довіри до органів виконавчої влади.

Підводячи підсумки семінар-навчання, керівник апарату районної держаної адміністрації Світлана Білоконь наголосила присутнім про те, що «…одним із важливих аспектів сучасної державної правової політики в Україні є реформування системи запобігання і протидії корупції. Досягнення успіху у цьому процесі є передумовою для формування у суспільства довіри до влади, зростання економічного потенціалу держави, покращення добробуту громадян України, оскільки, на теперішній час, функціонує принципово нова антикорупційна система, яка має переважно превентивний характер і орієнтована на створення в суспільстві ефективних механізмів попередження корупції.…».

06.02.2018 Юридичний відділ апарату райдержадміністрації