НЕЗАБАРОМ ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР ПРОФСПІЛКОВОГО АКТИВУ РАЙОНУ

За ініціативи Запорізької обласної ради професійних спілок 09 лютого 2018 року о 10.00 у залі засідань районної ради відбудеться семінар профспілкового активу м.Вільнянськ та Вільнянського району.

Під час семінару будуть розглянуті питання:

- Про дії профспілок щодо захисту конституційних, трудових, соціально-економічних прав трудящих. Перші результати та подальші дії профспілок. Мінімальна зарплата: що змінилося. Індексація заробітної плати. Питання призначення субсидій. Пенсійна реформа. Зміни в законодавстві про соціальне страхування. Зміни у законодавстві про соціальне страхування. Зміни у законодавстві про колективні договори. Про взаємодію профспілок з об’єднаними територіальними громадами.

- Про здійснення органами місцевого самоврядування державного контролю за виконанням законодавства про працю.

- Основні повноваження, права та напрямки роботи профспілок у сфері охорони праці. Робота комісії з охорони праці. Атестація робочих місць. До участі у семінарі запрошуються голови первинних профспілкових організацій, їх заступники, профорганізатори, скарбники і бухгалтера профкомів, бухгалтера по зарплаті, економісти, голови комісій із соціального страхування підприємств, організацій та навчальних закладів району.

Телефон для довідок: (061) 217-57-58, (061- 217-57-61), 067-379-87-57.

07.02.2018 Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації