РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ ГРОМАДЯН НЕ ВИХОДИТИ НА ЛІД

Всупереч постійним нагадуванням з боку рятувальників у засобах масової інформації та під час профілактичних відпрацювань населених пунктів стосовно небезпеки для життя та здоров’я, яку приховує в собі крига на зимових водоймах, громадяни продовжують випробовувати долю, виходячи на зимову риболовлю або просто розважаючись на льоду. Тому 07 лютого рятувальники Вільнянського району вирушили в рейд до с.Новоселівка Любимівської сільської ради, щоб поспілкуватися з громадянами на місцевих ставках й провести з ними роз’яснювальні бесіди на тему, як убезпечити себе від нещасних випадків на воді у зимовий період та, які заходи необхідно вжити, якщо вже вирішив ступити на кригу.

Громадянам пояснили, що при собі життєво необхідно мати засоби порятунку, навіть якщо рибалиш близько до берега. Порадили не зігріватись спиртними напоями, тому що це притупляє інстинкт самозбереження, перевіряти товщину льоду та чітко усвідомити принципи самопорятунку та надання допомоги при потраплянні в ополонку.

- Закликаємо  громадян утриматись від виходу на тонкий лід і застерегти від цього своїх дітей, - наголосив головний інспектор Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Руслан Шпак. Щоб розмова закарбувалась у пам’яті людей, рятувальники роздали застережні листівки.

08.02.2018 Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області