РОЗПОЧИНАЄ РОБОТУ ПРОЕКТ IFS «АГРАРНІ РОЗПИСКИ В УКРАЇНІ»

У всіх регіонах України з 2018 року розпочинає роботу IFS «Аграрні розписки в Україні».

Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFS) в партнерстві з Швейцарською Конфедерацією з 2015 року, за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства юстиції України.

28 лютого 2018 року в Вільнянській райдержадміністрації планується проведення семінару для всіх учасників обігу аграрних розписок, з наданням індивідуальних консультацій сільгосптоваровиробникам району. Запровадження аграрних розписок має на меті покращити та спростити доступ до фінансування малих та середніх агровиробників.

За додатковою інформацією звертатися до відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації каб. № 6 (перший поверх), або за телефонами: (06143) 4 15 73, (06143) 4 14 96.

Довідка: Аграрна розписка – це інструмент фінансування, за допомогою якого агровиробник має можливість отримати кредитування, як товарне так і фінансове, під заставу майбутнього урожаю. В залежності від умов розрахунку за цим кредитуванням розписки можуть бути  фінансові та товарні. За фінансовою розрахунок відбувається грошима, за товарними – частиною зібраного урожаю.  

08.02.2018 Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації