СЕМІНАР ПРОФСПІЛКОВОГО АКТИВУ

За ініціативи Запорізької обласної ради професійних спілок 09 лютого 2018 року у залі засідань районної ради відбувся семінар профспілкового активу м.Вільнянськ та Вільнянського району.

У заході взяли участь голови первинних профспілкових організацій, їх заступники, профорганізатори, скарбники і бухгалтера профкомів, бухгалтера по зарплаті, економісти, голови комісій із соціального страхування підприємств, організацій та навчальних закладів району.

Під час семінару розглянуто ряд актуальних питань: про дії профспілок щодо захисту конституційних, трудових, соціально-економічних прав трудящих. Перші результати та подальші дії профспілок. Мінімальна зарплата: що змінилося. Індексація заробітної плати. Питання призначення субсидій. Пенсійна реформа. Зміни в законодавстві про соціальне страхування. Зміни у законодавстві про колективні договори.

Не менш актуальними були і питання взаємодії профспілок з об’єднаними територіальними громадами. Про здійснення органами місцевого самоврядування державного контролю за виконанням законодавства про працю.

Учасники семінару отримали методичні рекомендації та роз’яснення  щодо основних повноважень, прав та напрямків роботи профспілок у сфері охорони праці. Роботи комісії з охорони праці. Атестації робочих місць.

Слухачі були зацікавлені в навчальному процесі і прийняли активну участь у проведенні семінару, відмітили важливість профспілкового навчання і зазначили, що отримані знання необхідно застосовувати на практиці і на їх основі будувати свою профспілкову роботу.

09.02.2018 Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю