ВИСОКИЙ РЕЗУЛЬТАТ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ – ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ОТГ ПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів нараду з питань забезпечення належної роботи об’єктів соціальної сфери об’єднаної територіальної громади Павлівської сільської ради у 2018 році.

Запрошені на нараду керівники управління фінансів та соціального захисту населення райдержадміністрації; відділу освіти, молоді та спорту, відділу культури і туризму райдержадміністрації; керівники ЦРКЛ, КУ «ЦПМСД», головні бухгалтери надали та обговорили пропозиції щодо визначення порядку використання субвенцій з бюджету об’єднаної територіальної громади Павлівської сільської ради, яка передається до загального фонду бюджету Вільнянського району.

Учасникам наради надано доручення спільно з керівництвом ОТГ Павлівської сільської ради визначити та опрацювати питання використання коштів субвенції на вирішення потреб соціальної сфери громади Павлівської сільської ради та надати пропозиції керівництву райдержадміністрації щодо їх використання.

- Адже доцільне спрямування  та освоєння  коштів на нагальні потреби громади-свідчення ефективної співпраці райдержадміністрації та ОТГ,  спроможності реформ децентралізації, - зазначив голова райдержадміністрації Олександр Руденко.

09.02.2018 Організаційний відділ апарату райдержадміністрації.