ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗБАР’ЄРНОГО ДОСТУПУ МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ

Під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Руденка відбулося засідання комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. На засіданні розглядалося питання про стан забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення до установ і будівель загального користування, в тому числі щодо забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів фізичного оточення на території району.

Також на засіданні опрацьовано питання щодо включення відповідних об’єктів, розташованих на території району, до Детального плану облаштування об’єктів житлового, громадського та іншого призначення, щодо забезпечення безперешкодного доступу до них людей з обмеженими фізичними можливостями на 2018 рік.

12.02.2018 Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації