ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

З кожним роком, на жаль, зростає кількість виробничих факторів, які негативно впливають на безпеку і життя людини. Тому, головною метою охорони праці є створення на кожному робочому місці безпечних умов праці, умов безпечної експлуатації обладнання, зменшення або повна нейтралізація дії шкідливих та небезпечних виробничих факторів на організм людини, як наслідок - зниження виробничого травматизму, професійних захворювань.

Згідно проведеного аналізу, протягом 9 місяців 2020 року було зареєстровано 8 нещасних випадків на підприємствах району, з яких 1 нещасний випадок визнано таким, що пов'язаний з виробництвом (ТОВ « Вільнянський молокозавод»).

В зв’язку з цим, одним із питань, яке розглядалося на черговому засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення було питання про стан виробничого травматизму та професійної захворюваності на підприємствах району.

Також під час засідання обговорювався стан пожежної безпеки закладів освіти та підготовка навчальний закладів до опалювального періоду 2020-2021 роки.

В усіх освітніх закладах району розпочався новий навчальний рік. Саме тому питання забезпечення ефективного протипожежного захисту у закладах освіти, гарантування безпеки учасників навчально-виховного процесу набуло особливої актуальності.

Під час засідання, начальником відділу освіти і культури райдержадміністрації було зазначено, що в закладах освіти вживаються всі невідкладні заходи направлені на попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та загибелі людей на них.

Після доповідей та обговорення зазначених питань районною радою з питань безпечної життєдіяльності населення прийнято відповідні рішення, спрямовані на профілактику та недопущення нещасних випадків виробничого характеру та професійної захворюваності у районі та подальші заходи направлені на дотримання пожежної безпеки в закладах освіти.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації