ВІТАННЯ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОКСАНИ СТЕПАНЕНКО З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!
Дорогі ветерани! Дорогі земляки!

Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України! Подвиги наших захисників – велична правда історії. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі.

День захисника України — свято, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Подвиг захисників Вітчизни — це та велика і велична правда історії. Це - постійна школа виховання молоді, яка обирає за професію військову справу і служить збереженню миру у своїй країні та далеко поза її рубежами. Це - взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу. Нехай овіяне славою свято додасть нам енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок у будівничий потенціал та оборонну міць своєї держави!  У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Висловлюю вдячність ветеранам війни та військової служби, за їх активну громадянську позицію у справі виховання майбутніх воїнів та вагомий внесок у відновлення боєздатності Українського війська.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

З повагою,

Заступник голови Вільнянської районної державної адміністрації       Оксана СТЕПАНЕНКО