ВІДЗНАЧЕННЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ

З нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богоматері, 13 жовтня 2020 року у великій залі Вільнянської районної ради відбулося свято вшанування обдарованої учнівської молоді Вільнянського району, на якому вже традиційно відзначили учнів, що підтвердили високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями й призерами Всеукраїнських та обласних предметних олімпіад з базових дисциплін.

Чотирнадцять талановитих учнів шкіл Вільнянського району отримали Сертифікати персональної премії Вільнянської районної ради в галузі освіти для обдарованої учнівської молоді Вільнянського району (рішення сорок другої сесії сьомого скликання Вільнянської районної ради від 25.09.2020 № 10). На заході були присутні виконуючий обов’язки голови Вільнянської райдержадміністрації Оксана Степаненко, голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін та начальник відділу освіти і культури райдержадміністрації Олена Лук’янчук.

Щиро вітаємо талановиту молодь з почесними нагородами та бажаємо подальшого зростання, творчого натхнення, мирного неба і незламної віри у свої сили.

Відділ освіти і культури райдержадміністрації