ВІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА СУЧАСНИЙ АПАРАТ ШТУЧНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЛЕГЕНІВ

Вільнянська районна багатопрофільна лікарня отримала сучасний апарат штучної вентиляції легенів від Фонду Ріната Ахметова. Ця медустанова отримала статус опорної та сьогодні перебуває на першій лінії боротьби з коронавірусною інфекцією. Разом з представниками Фонду Ріната Ахметова участь у передачі медикам Вільнянської районної багатопрофільної лікарні сучасного апарату штучної вентиляції легенів взяв голова облдержадміністрації Віталій Боговін. 

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Боговін подякував Фонду Ріната Ахметова за допомогу і розповів про ситуацію з коронавірусом, що склалася в регіоні на сьогоднішній день.

Апарат штучної вентиляції легенів значно допоможе лікарям надавати якісну медичну допомогу пацієнтам з ускладненнями від COVID-19. Це реанімаційне обладнання високого класу. Водночас обладнання досить просте у використанні та в значній мірі виключає вплив людського фактору. За допомогою інтелектуального режиму апарат самостійно аналізує стан пацієнта і обирає найбільш оптимальний рівень подачі кисню.

- Один апарат ШВЛ може врятувати сотні життів, тому наявність такого обладнання надзвичайно важлива. А тим паче для Вільнянської РБЛ – опорної лікарні, інфекційне відділення якої приймає хворих на коронавірус із  сусідніх районів. Ми високо цінуємо підтримку від приватного сектору, волонтерів, тому я дуже вдячний за таку важливу допомогу», – зазначив головний лікар Олег Іващенко. За його словами навантаження на медиків дуже зросло з початком епідемії коронавірусу. 

«Боротьба з COVID-19 в Україні» – масштабний проєкт Фонду, покликаний допомогти країні рятувати життя людей. Він реалізується за програмою Фонду «Рінат Ахметов – Порятунок життів».