До відома жителів міста Вільнянська та навколишніх сіл!

23 грудня 2017 року об 11-00 годині у великій залі районної ради (м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 12) відбудеться громадське обговорення проекту детального плану території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів. Усіх бажаючих запрошуємо взяти участь у цьому заході та висловити власні думки і пропозиції.

З метою донесення до громади району планів та гарантій інвестора, а також з метою надання розробником цього проекту детального плану території фахових і обгрунтованих роз’яснень щодо пересторог громадськості, які пов’язані з можливими негативними наслідками діяльності кар’єру, райдержадміністрацією до участі у заході запрошуються інвестор - ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» та розробник - ПП «Опал» для проведення презентації проекту детального плану території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів.

15.12.2017 Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації