У ВІЛЬНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СФОРМОВАНО ТРЕТЮ ОБ'ЄДНАНУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 09.02.2018 №71 затверджено висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень стосовно добровільного об'єднання територіальних громад Михайлівської та Люцернянської сільських рад Вільнянського району Запорізької області в Михайлівську сільську об'єднану територіальну громаду. Проекти рішень Михайлівської сільської ради,  Люцернянської сільської ради  «Про добровільне об’єднання територіальних громад»  розроблено відповідно до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», відповідають Конституції України та пройшли обов’язкове громадське обговорення.

Проекти рішень також відповідають основним умовам добровільного об’єднання територіальних громад. Михайлівська сільська об’єднана територіальна громада з центром у селі Михайлівка розташовуватиметься в межах Вільнянського району Запорізької області та до її складу ввійдуть села Михайліка, Андріївка, Васильківьске, Вільноандріївка, Вільнокур’янівське, Георгіївське, Запорізьке, Криничне, Нагірне, Сергіївка, Соколівка Михайлівської сільської ради,  села Люцерна, Богатирівка, Вільногрушівське, Вільноуланівське Люцернянської сільської ради.

Об’єднання в Михайлівську сільську територіальну громаду відбувається за перспективним планом формування територій громад Запорізької області.

Таким чином,  Михайлівська ОТГ є вже третьою на території Вільнянського району, де сформовані і діють: Павлівська та Петро - Михайлівська сільські об’єднані територіальні громади.

13.02.2018 Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації