ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАВІТАЛИ ДО БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ

18 листопада співробітники Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області завітали до помешкань багатодітних сімей у Петро-Михайлівській сільській раді та поспілкувалися з батьками і малечею стосовно основних правил пожежної безпеки. Рятувальники акцентували увагу батьків на потребі виховання у дітей культури безпечної поведінки, нагадали про пустощі дітей з вогнем як одну з причин виникнення пожеж, звернули увагу дорослих на правила безпеки при експлуатації опалювальних приладів та основні небезпеки осінньо-зимового періоду.

Дітям співробітники ДСНС нагадали про небезпеку ігор із запальничками, сірниками тощо, та розповіли про основні правила безпечної поведінки.

На згадку рятувальники залишили сім’ям інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил протипожежної безпеки в побуті, зокрема,в зимовий період, а діткам вручили сувенірні календарі на протипожежну тематику.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області