ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ЗДІЙСНИЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ЩОДО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

19 листопада, для запобігання пожежам у житловому секторі, фахівці Вільнянського районного сектору здійснили протипожежне відпрацювання населених пунктів Петро-Михайлівської громади. Рятувальники нагадали громадянам, яких простих правил слід дотримуватися в побуті, щоб не виникало пожеж та інших небезпечних ситуацій: не палити у ліжку, а тим паче у нетверезому стані; не залишати без нагляду ввімкнені електроприлади; не використовувати несправні опалювальні прилади з метою обігріву помешкань; не тримати у будинку горючі матеріали та легкозаймисті речовини й інше.

Крім того, рятувальники розповіли населенню про пожежі, що виникли на території району з початку року, наголосивши на їхніх причинах та наслідках.

А щоб необхідна інформація з безпеки була завжди перед очима та краще засвоїлася, працівники ДСНС вручили кожному співрозмовнику тематичні пам’ятки та листівки застережливого характеру. Загалом під час рейду охоплено 40 місцевих мешканців. Роз’яснювальна робота на території району триватиме і надалі, оскільки об’єднавши зусилля можливо переконати кожного, що дотримуватись правил безпеки життєво важливо.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області