РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА ГРОМАДЯН НА ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» сектором з організаційних питань та діловодства апарату райдержадміністрації проведено аналіз роботи з розгляду запитів про надання публічної інформації за 11 місяців 2020 року. Протягом січня – листопада 2020 року до Вільнянської райдержадміністрації надійшло 45 запитів (27 – письмових, 18 – в електронному вигляді). За категорією запитувачів: 38 запитів надійшло від фізичних осіб, 6 – від юридичних осіб, 1 – від об’єднань громадян. 41 запит про надання публічної інформації було вчасно задоволено, на 4 – надана відмова.

На підставі норм частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» 2 запита надіслано для розгляду належним розпорядникам інформації. Відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у такому запиті надані роз’яснення щодо права запитувача на оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України.

Відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» оприлюднення інформації здійснюється на офіційному вебсайті Вільнянської районної державної адміністрації (http://vilnyansk-rda.gov.ua/index.php). На сайті наявна рубрика «Доступ до публічної інформації», у якій висвітлюється уся інформація, передбачена Переліком
публічної інформації. 

У Вільнянській райдержадміністрації постійно ведеться робота щодо удосконалення організації виконання вимог чинного законодавства у сфері доступу до публічної інформації.

Нагадуємо, що запити на публічну інформацію, розпорядником якої є Вільнянська районна державна адміністрація, можна направляти на поштову адресу – вул. Бочарова, буд.12, м. Вільнянськ, 70002.

 

Сектор з організаційних питань та діловодства апарату райдержадміністрації