«Є МІСЦЕ ПОДВИГУ НЕ ТІЛЬКИ В ДНІ ВІЙНИ…»

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ N 945/2006 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006 року. 34 роки минуло від 26 квітня 1986 року – дня трагедії, наслідки якої не дають і, вочевидь, не даватимуть спокою ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам'ять про солдатів атомного фронту, який відкрився у раніше мало кому відомому куточку українського Полісся–Чорнобилі. Ми висловлюємо велику пошану ліквідаторам Чорнобильської катастрофи.

Низько схиляємо голови перед тими, хто усвідомлено й жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий обов'язок перед рідною землею і перед рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України, інших народів сусідніх  держав.  Подвиг ліквідаторів є яскравим свідченням того, що лише ми самі, спроможні відвести біду від нашого дому, від кожного мешканця нашої землі і наших нащадків.

14 грудня 2020 року в.о. голови Вільнянської районної державної адміністрації Оксана Степаненко та Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко вшанували пам'ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам у Вільнянську.

Низький уклін пам'яті тих, хто не дожив до цього дня. Обов’язок кожного з нас – пам’ятати про це й підтримувати тих, до кого у сім’ю прийшла чорнобильська біда.

 

Відділ освіти і культури райдержадміністрації