ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОГО КООРДИНАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ СПРИЯННЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

З метою вироблення консолідованої позиції сторін соціального діалогу щодо здійснення політики зайнятості, забезпечення реалізації прав громадян на працю та соціальний захист від безробіття в районі створено координаційний комітет сприяння зайнятості населення. Сьогодні 28 грудня відбулося чергове планове засідання Комітету. На засіданні комітету були розглянуті пропозиції щодо переліку видів громадських робіт на 2021 рік та переліку підприємств, організацій, установ  (роботодавців) за участю яких планується проведення громадських робіт для безробітних у 2021 році.

Під час обговорення питання порядку денного, в.о голови райдержадміністрації Оксана Степаненко відмітила що  у зв’язку зі зміною територіального устрою, утворенням територіальних громад, контроль за проведенням громадських робіт на наступний рік в більшій мірі ляже на громади.

За підсумками обговорення питання порядку денного було схвалено рекомендований Перелік видів громадських робіт на 2021 рік, які мають суспільно корисну спрямованість та задовольняють суспільні потреби громади району та Перелік підприємств, організацій та установ шести громад за участю яких планується організація громадських робіт у 2021 році.

Серед учасників комітету відбувся активний діалог щодо форм подальшої співпраці в плані сприяння зайнятості населення, взаємообміну корисною та дієвою інформацією, організації спільних заходів.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації