ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ РОБОТИ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ (ГРОШОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ) ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ, ДОДЕРЖАННЯ МІНІМАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ З ОПЛАТИ ПРАЦІ ТА ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ПРОТЯГОМ 2020 РОКУ

Питання дотримання норм трудового законодавства в частині своєчасної виплати та ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати, своєчасності сплати єдиного соціального внеску всіма суб’єктами господарювання розглядалося на черговому засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій з оплати праці та легалізації заробітної плати. Під час засідання обговорювалося питання щодо стану погашення заборгованості по заробітній платі на Вільнянській дільниці водовідведення КП "Облводоканал" ЗОР на ТОВ «Вільнянський хлібозаготівельне підприємство «Вільнянський елеватор».

Станом на 24.12.2020 Вільнянською дільницею водовідведення КП "Облводоканал" ЗОР було сплачено частину боргів по заробітній платі. Залишається не виплаченою частина заробітної плати за вересень та жовтень. На  ТОВ "Хлібозаготівельне підприємство "Вільнянський елеватор" протягом грудня виплати боргів не було, при цьому, під час спілкування з керівником підприємства повна сплата всіх боргів очікується в найближчий час. Разом з тим, було підведено підсумки роботи комісії за 2020 рік, а саме протягом поточного року було проведено (разом з поточним) 11 засідань районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, під час яких заслухано 95 керівників підприємств, установ, організацій району. Як результат заслуховування керівників – 23 працівникам підприємств проведено перерахунок (донарахування) сум ЄСВ в сумі 3833,29 грн та розміру заробітної плати - 124,82 грн, на 2 підприємствах підвищено розміри посадових окладів, 68 підприємствами проведено коригування звітів. З числа наданих конкретних завдань, за результатами обговорення порядку денного, частково виконаним залишається одне питання, а саме: наявність заборгованості по заробітній платі на Вільнянській дільниці водовідведення "КП "Облводоканал" ЗОР та ТОВ «Вільнянський хлібозаготівельне підприємство «Вільнянський елеватор».

За результатами засідання прийняті відповідні рішення та пропозиції щодо шляхів вирішення проблемних питань в найкоротші терміни та недопущення їх виникнення у подальшому.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації