ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Відповідно до плану роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням в.о голови райдержадміністрації Оксани Степаненко проведено чергове її засідання. Під час засідання обговорювалося питання про стан виконання Плану заходів щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища у Вільнянському районі на 2018-2022 року. Виконання вищезазначено Плану дасть змогу вирішити проблеми в сфері охорони праці та удосконалити систему управління охороною праці в районі на всіх рівнях, забезпечити комплексне розв’язання проблем у сфері охорони праці.

Зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки, зокрема при встановленні ялинок, користуванні гірляндами та піротехнічними виробами.

Щоб запобігти небезпеці, необхідно дотримуватися основних правил безпеки. Знання та виконання цих правил є запорукою безпеки людського життя, а також отримання справжнього задоволення від свята, яке принесе благополуччя та радість до кожної оселі.

В зв’язку з цим одним із питань, яке розглядалося на засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення було питання про стан пожежної та техногенної безпеки місць проведення Новорічних та Різдвяних свят.

З метою підвищення рівня роботи щодо створення безпечних умов життєдіяльності населення за результатами засідання районної ради прийняті відповідні рішення та пропозиції щодо шляхів вирішення проблемних питань та недопущення їх виникнення у подальшому.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації