В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО АНАЛІЗ РОБОТИ З РОЗГЛЯДУ ЗАПИТІВ ПРО НАДАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом «Про доступ до публічної інформації». На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» сектором з організаційних питань та діловодства апарату райдержадміністрації проведено аналіз роботи з розгляду запитів про надання публічної інформації за підсумками 2020 року.

Протягом січня – грудня 2020 року до Вільнянської райдержадміністрації надійшло 46 запитів (28 – письмових, 18 – в електронному вигляді). За категорією запитувачів: 39 запитів надійшло від фізичних осіб, 6 – від юридичних осіб, 1 – від об’єднань громадян. 42 запита про надання публічної інформації було вчасно задоволено, на 4 – надана відмова. На підставі норм частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» 2 запита надіслано для розгляду належним розпорядникам інформації. Відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у такому запиті надані роз’яснення щодо права запитувача на оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України. Відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» оприлюднення інформації здійснюється на офіційному вебсайті Вільнянської районної державної адміністрації (http://vilnyansk-rda.gov.ua/index.php). На сайті наявна рубрика «Доступ до публічної інформації», у якій висвітлюється уся інформація, передбачена Переліком публічної інформації. У Вільнянській райдержадміністрації постійно ведеться робота щодо удосконалення організації виконання вимог чинного законодавства у сфері доступу до публічної інформації.

Нагадуємо, що запити на публічну інформацію, розпорядником якої є Вільнянська районна державна адміністрація, можна направляти на поштову адресу – вул. Бочарова, буд.12, м. Вільнянськ, 70002.

Сектор з організаційних питань та діловодства апарату райдержадміністрації