УПРОДОВЖ 2020 РОКУ ПОНАД 8 МЛН УКРАЇНЦІВ АВТОРИЗУВАЛИСЯ У СИСТЕМІ ID.GOV.UA

За 2020 рік понад 8 млн авторизацій здійснено, а 56 схем е-ідентифікації стали доступними в системі ICEI id.gov.ua. Міністерство цифрової трансформації запустило оновлену платформу, яка надає зручну та безпечну електронну ідентифікацію за допомогою електронних підписів, Mobile-ID та BankID: https://id.gov.ua. Завдяки цій системі отримувати електронні послуги ще простіше і швидше, використовуючи кваліфікований електронний підпис. Система допоможе отримувати публічні послуги онлайн, користуватися електронним документообігом та спростить ведення бізнесу.

  • Мінцифри прагне, щоб українці були впевнені в безпеці своїх даних. Саме тому ми перевіряємо всі продукти на відповідність законодавству. Платформа має атестат КСЗІ, а персональні дані захищені належним чином та використовуються лише за безпосереднім призначенням, - зазначила заступник Міністра цифрової трансформації України Людмила Рабчинська.

Ознайомитися із усіма можливостями електронного підпису та розібратися із тим, як поводитися з персональними даними, можна завдяки 2 освітнім серіалам на платформі Дія.Цифрова освіта. Це 14 серій тривалістю до 8 хвилин.

Довідково.

Серіали доступні тут:

  1. Освітній серіал"Персональні дані".
  2. Освітній серіал"Електронний підпис".

 

За матеріалами Урядового порталу