ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ НАВЧАННЯ В ЛІКАРНІ

12 лютого у КНП «Вільнянська багатопрофільна лікарня» Вільнянської міської ради рятувальники разом з медиками провели навчальні заходи щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації. Фахівці ДСНС поспілкувались із медпрацівниками та персоналом лікарні,  довели  статистику пожеж, зокрема, у медзакладах, та причини їх виникнення. Особливу увагу звернули на алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, зосередили увагу на правильній евакуації під час пожежі, нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння.

Наступним етапом стала практична частина.  Кожен з працівників закладу мав змогу самостійно ліквідувати загорання за допомогою вогнегасника. Насамкінець, рятувальники оглянули відділення для хворих на  COVID-19, зокрема  місця встановлення та підключення апаратів ШВЛ. Навчання дало змогу надзвичайникам та колективу медичного закладу відпрацювати дії при виникненні надзвичайних ситуацій, а значить, - зберегти життя людей.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області