ОСОБЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

На базі центру кар'єри «PROFI Центр» відбувся виїзний профорієнтаційний захід для молоді на тему: «Особливості працевлаштування в сучасних умовах». Серед учасників майбутні випускники Вільнянського ТВС відділення Федорівського ЦПОО, які навчаються за спеціальністю «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «водій автотранспортних засобів». Студенти були ознайомлені з основними напрямками роботи Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ.

Фахівець з профорієнтації Жанна Савченко розповіла присутнім про те, що вибір професії є одним із найважливіших рішень у житті людини, і надійним помічником у цьому процесі може стати державна служба зайнятості. Тут допоможуть зорієнтуватися у світі професій, підібрати варіанти бажаної роботи. Ж. Савченко ознайомила молодь з видами резюме та можливістю розміщення відео-резюме на сайті служби зайнятості та інших сайтах пошуку роботи. Розповіла про актуальні вакансії за професіями, які опановують студенти, на ринку праці.

Під час зустрічі, молодь поставила чимало запитань, на які отримали змістовну, кваліфіковану відповідь.

Спілкування було наповнене цікавою та пізнавальною інформацією. Всі присутні змогли отримати консультативну допомогу про те, як діяти молодій людині у пошуках роботи, як правильно скласти резюме, як підготуватися до співбесіди з роботодавцем.