ЧИСТА ВОДА ПРИЙДЕ У ДЕСЯТКИ СІЛ ВІЛЬНЯНЩИНИ

18 лютого Конкурсна комісія Міністерства розвитку громад та територій України затвердила інвестиційний проєкт із продовження реконструкції водогону Вільнянськ – Новомиколаївка. Цього року роботи будуть вести на ділянці від Вільнянська до с. Задорожнє. За словами голови облдержадміністрації Олександра Старуха, при оцінці та відборі інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку міністерська комісія прийняла усі 12 з запропонованих нашою областю проєктів.

Загальний бюджет реконструкції водогону на цей рік - 10,3 млн грн.  Із цієї суми 9,3 млн виділить Державний фонд регіонального розвитку, а решту – обласний бюджет. За це рішення мають проголосувати депутати обласної ради.

Будівельники планують  прокласти 11,5 км нових поліетиленових труб, на які дають гарантію 100 років.  Це дозволить вирішити одразу кілька проблем. По-перше, покласти край постійним аварійним відключенням у с. Любимівка, с. Новоселівка, с. Біляївка, с. Роздолля, с. Зелене, с. Значкове, с. Задорожнє, с. Поди та с. Резедівка. Понад 10 тис. людей постійно будуть з доброю, чистою водою. По-друге, КП «Облводоканал» зекономить 23,5 млн грн. завдяки зменшенню втрат води.  

Ну і найголовніше – до оновленого трубопроводу зможуть під’єднатися села Новогупалівка, Солоне та Козаківське.  Для віддалених населених пунктів  це шанс на розвиток, запорука того, що молоді родини із дітьми зможуть жити із зручностями та працювати на рідній землі. 

Держава виконала свої зобов’язання, а далі слово за депутатами обласної ради, які мають вчасно виділити бюджетні кошти на цей об’єкт. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації