ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ СУВОРО ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПОБЛИЗУ ЛІСОВИХ МАСИВІВ І НА ВІДКРИТИХ ТЕРИТОРІЯХ

Не встиг розтанути сніг, а суха рослинність у Запорізькій області уже палає. Не став винятком і Вільнянський район. 26 лютого о 12 годині до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території Павлівської сільської ради поблизу с. Любомирівка, існує загроза розповсюдження вогню на будівлі психоневрологічного інтернату. Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що горить суха рослинність на площі 1500 м кв. О 13:46 бійці ДСНС локалізували займання, а о 13:59- повністю ліквідували.

Вогнем знищено 2000 м кв. сухої рослинності. Внаслідок події ніхто не постраждав. Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування. Від ГУ ДСНС залучалася 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу.

Рятувальники закликають суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів і на відкритих територіях. Пам’ятайте, що масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей. Нагадуємо, що спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків без дозволу відповідних органів заборонено законодавством України.

 

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області