Вироблення спільного розуміння процесу оцінювання результативності діяльності державних службовців

18 грудня в райдержадміністрації проведено  семінар щодо визначення ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та  її апарату.

Метою проведення даного заходу стало обговорення  питання оновленої процедури щорічного оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.  Керівником апарату райдержадміністрації Світланою Білоконь було відмічено, що відповідно до ст. 44 Закону України «Про державну службу» результати службової діяльності державних службовців щороку підлягають оцінюванню для визначення якості виконання поставлених завдань, а також з метою прийняття рішення щодо преміювання, планування їхньої кар’єри, виявлення потреби у професійному навчанні.

- Метою оцінювання результатів службової діяльності державних службовців є визначення процедури проведення щорічного оцінювання службової діяльності державних службовців на принципах об’єктивності, достовірності, доступності та прозорості для виявлення потреби у професійному навчанні, планування професійного та особистісного розвитку, а також стимулювання результативної діяльності відповідного державного органу, - зазначила керівник апарату. Окрім того, посадовець наголосила на необхідності вироблення спільного розуміння щодо процесу оцінювання результативності діяльності державних службовців, оскільки сьогодні це нова процедура і, відповідно, започатковуються нові форми його проведення.

У 2017 році першим етапом оцінювання діяльності для кожного державного службовця стане визначення завдань і ключових показників на 2018 рік. Тому, керівникам структурних підрозділів разом з підлеглими державними службовцями необхідно провести обговорення, визначення та погодження завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості їх службової діяльності на 2018 рік.

Начальник відділу кадрів апарату райдержадміністрації Надія Кебич звернула увагу учасників семінару на певні процедурні моменти проведення оцінювання, технології процесу визначення завдань та ключових показників результативності діяльності державних службовців, наголосила на необхідності врахування пріоритетів діяльності державного органу на наступний рік, колективного обговорення завдань, що випливають з визначених пріоритетів, у структурних підрозділах.

На численні запитання учасників семінару були надані відповіді.

18.12.2017 Сектор з питань внутрішньої політики та звязків з громадскістю апарату райдержадміністрації