ПРОВЕДЕННЯ ПРИЗОВУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

На виконання Указу Президента України від 15.02.2018 року №33/2018  «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки  проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році», з метою належної організації призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року розпорядженням голови райдержадміністрації затверджено склад районної призовної комісії, медичної комісії та їх графік роботи. Крім того затверджено склад позаштатної групи для проведення професійно-психологічного відбору призовників та оперативної групи по розшуку та доставці на призовну дільницю призовників, що ухиляються від призову.

Даним розпорядженням зокрема передбачено проведення відповідних заходів: голові районної призовної комісії разом з районним військовим комісаром для проведення призову громадян України,  на призовній дільниці провести нараду з посадовими особами виконавчих органів місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій, де проаналізувати результати призову громадян на строкову військову службу у 2017 році, для проведення медичного огляду громадян, призову їх на строкову військову службу, відправки призваних до обласного збірного пункту, організувати підготовку призовної дільниці району, забезпечити її медикаментами, інструментарієм, медичним і господарським майном, необхідною кількістю канцелярських приладів для оформлення особових справ призовників, транспортом для доставки призовників до райвійськкомату та обласного збірного пункту, а також виділити необхідну кількість технічних працівників із збереженням посади та середнього заробітку за місцем постійної роботи.

Головам виконкомів міської, селищної та сільських рад, керівникам підприємств, установ, організацій району рекомендовано організувати урочисті проводи призовників на військову службу.

Вільнянському відділенню поліції Пологівського відділу поліції ГУ Національної поліції  в Запорізькій області рекомендовано в період призову та відправки призовників до військових частин, згідно з заявками військового комісара, виділяти наряд поліції для підтримання громадського порядку та у разі потреби, цілодобового чергування на призовній дільниці; надавати практичну допомогу працівникам райвійськкомату щодо розшуку, затримання й доставки до райвійськкомату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

З 19.02.2018 розпочали свою роботу районна призовна та районна медична комісії.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації