Відновлено роботу консультативних пунктів з питань цивільного захисту

Наказом начальника цивільного захисту Запорізької області – голови обласної державної адміністрації від 05.12.2017 №18 «Про створення, обладнання та забезпечення функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту» передбачено створення консультаційних пунктів при житлово-експлуатаційних організаціях у  містах, районах, селищних і сільських радах та їх матеріально-технічне забезпечення.

У зв’язку зі змінами адміністративно-територіального устрою області та реорганізацією житлово-комунального господарства на місцевому рівні основна частина консультаційних пунктів з питань цивільного захисту в містах та районах області припинила своє існування.

У зв’язку з цим головою райдержадміністрації Олександром Руденком прийнято рішення стосовно відновлення функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту та реорганізації їх роботи з метою забезпечення навчання непрацюючого населення району діям у надзвичайних ситуаціях, особливо оволодіння громадянами навичок користування поширеними засобами захисту і надання першої само- та взаємодопомоги.

Наразі відповідальними фахівцями райдержадміністрації спільно із посадовими особами міськселишсільвиконкомів проводиться робота щодо подальшого функціонування консультаційних пунктів для ведення інформаційно-просвітницької роботи з непрацюючим населенням щодо правил поведінки та дій у надзвичайних ситуаціях, при пожежах та інших небезпечних подіях, які можуть виникнути на території.

Навчання діям у надзвичайних ситуаціях проводиться непрацюючим населенням шляхом самостійного вивчення загальної програми дій у надзвичайних ситуаціях та інших інформаційно-довідкових матеріалів з питань цивільного захисту, правил пожежної безпеки у побуті та громадських місцях через консультаційні пункти з питань цивільного захисту, утворені органами місцевого самоврядування району.

19.12.2017 Сектор з питань внутрішньої політики та звязків з громадскістю апарату райдержадміністрації