ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕЛІК ВИДІВ ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ У 2018 РОЦІ

Розпорядженням голови райдержадміністрації визначено перелік видів громадських робіт.

Цей перелік передбачає: підсобні роботи на будівництві, а також при проведенні реконструкції та ремонту об’єктів соціально-культурного призначення, автомобільних доріг, допоміжну діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення, благоустрій та озеленення територій, допоміжну діяльність у сфері послуг особам з особливими потребами, учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції, допоміжну діяльність з документацією в бібліотеках, архівах, музеях, закладах культури, збирання безпечних відходів, допоміжну діяльність у сфері охорони здоров’я та наданні соціальної допомоги, діяльність у сільському та лісовому господарстві, допоміжну діяльність при проведенні призову громадян на строкову військову службу, допомога в організації медичного огляду призовників.

Даним розпорядженням визначено і перелік роботодавців для проведення громадських робіт для безробітних. Згідно з переліком, роботодавцями для проведення зазначених видів робіт визначено міську, селищну, сільські ради та Вільнянський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей, та молоді, Вільнянську центральна районна комунальна лікарня, Управління  соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Вільнянському районному центру зайнятості рекомендовано здійснити заходи щодо укладення договорів про організацію громадських робіт на 2018 рік та забезпечити їх виконання.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації