НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ-ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ ТА ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ

Вільнянський район:  рятувальники провели бесіду з працівниками Вільнянської дільниці ПАТ «Укртелеком» щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки.

21 лютого співробітники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області  провели профілактичну бесіду з працівниками Вільнянської дільниці ПАТ «Укртелеком». Під час свого виступу рятувальники нагадали присутнім правила пожежної безпеки, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечного та невідомого предмету, що робити під час виникнення пожежі та в інших надзвичайних подіях.

Всіх присутніх ознайомили з надзвичайними ситуаціями та подіями, які характерні для Вільнянського району та Запорізької області та розповіли, як діяти у разі їх виникнення та яких правил безпеки слід  при цьому дотримуватися. Рятувальники також застерегли зв’язківців щодо дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці, продемонстрували та розповіли, як приводити у дію вогнегасник. Крім того, працівники ДСНС наголосили на тому, що у будь-якій скрутній ситуації завжди слід пам’ятати про своє життя, реально оцінювати обстановку, щоб прораховувати усі можливі шляхи для порятунку. Для того, щоб присутні змогли краще засвоїти дану інформацію, рятувальники вручили їм листівки та пам’ятки з правилами безпеки життєдіяльності.

На останок працівники ДСНС показали присутнім, як правильно користуватися  вогнегасниками, оскільки вкрай важливо, щоб персонал дільниці, як і будь-якого іншого місця з масовим перебуванням людей, вмів користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області