Відбулося чергове засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко відповідно до плану роботи відбулося чергове засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. У переддень Нового року й Різдва Христового варто згадати про правила пожежної та техногенної безпеки, яких слід дотримуватись при підготовці та проведенні святкування. Адже майже в кожній установі відбудуться святкові заходи з великою кількістю людей.

Тож і відповідальним за пожежну безпеку необхідно вже зараз провести додаткові профілактичні заходи, спрямовані на недопущення надзвичайних ситуацій. В зв’язку з цим одним із питань, яке розглядалося на засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення було питання про стан пожежної  та техногенної безпеки місць проведення новорічних та різдвяних свят

При цьому, головним державним інспектором з пожежного нагляду Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Шпак Р.М. було звернуто увагу, що на об’єктах, де не вжито вичерпних заходів щодо забезпечення безпечних умов проведення свят, буде заборонено експлуатацію місць їх проведення.

В Україні з 2015 року щорічно збільшується кількість нещасних випадків на виробництві. Ця тенденція характерна і для Запорізької області, де за 9 місяців 2017 року у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року зросла кількість нещасних випадків, кількість травмованих людей, у т.ч. зі смертельними наслідками. Тому питання про організацію роботи щодо пропаганди безпечних та не шкідливих умов праці, як засобу збереження здоров’я та життя працюючих не залишилося поза увагою засідання ради.

Під час засідання було відмічено, що пропаганда безпечних та нешкідливих умов праці є однією з основних складових профілактики виробничого травматизму. Головним завданням пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці є створення позитивного ставлення працівників до питань виробничої безпеки.

Ключовим питанням порядку денного було розгляд стану пожежної безпеки об’єктів соціальної інфраструктури.

З даного питання заслуховувалися: директор  будинку культури Купріянівської сільської ради, голова Купріянівської сільської ради, завідуюча ДНЗ «Ромашка»  П-Михайлівської сільської ради та голова П-Михайлівська сільська рада (ОТГ), директора Семененківського НВК та  КЗ «Матвіївська ЗОШ – інтернат І-ІІІ ступенів. Під час засідання ради обговорювалися проблемні питання та вжитті заходи направлені на усунення виявлених раніше порушень вимог пожежної та техногенної безпеки у вищезазначених закладах.

За підсумками засідання прийнято ряд рішень направлених на забезпечення безпечної життєдіяльності населення району.

19.12.2017 Управління соціального захисту населення райдержадміністрації