Вітання голови районної державної адміністрації Олександра Руденка з нагоди Дня Святого Миколая

Шановні вільнянці!

Вітаю Вас із Днем Святого Миколая – святом, в яке здійснюються найзаповітніші мрії, святом, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього.

Бажаю примножувати і дарувати це тепло, берегти його від життєвого холоду і плекати в собі найбільші чесноти, закладені в наші серця батьками.

Бажаю мати у житті лише добрі стосунки з оточуючими, адже такі відчуття як щирість, благодійність, доброта та відкритість є загальнолюдським надбанням і єднає нас всіх у одному спільному домі.

Бажаю аби Ви ніколи не залишалися одні у біді і щоб завжди поруч із Вами були люди, які можуть допомогти, так само як це зробив Миколай Чудотворець по відношенню до малих та беззахисних сиріт.

Надії Вам! Віри у себе та у людей! Душевного спокою та щирої радості! Зі святом Вас!

З повагою,

голова районної

державної адміністрації                                                         Олександр Руденко