ГРОМАДІ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ПРЕДСТАВЛЕНО ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Відповідно до статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» 23 лютого 2018 року голова райдержадміністрації Олександр Руденко прозвітував перед громадою району про проведені заходи, виконані завдання та їх результати. Основною метою заходу є належне інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності районної державної адміністрації.

Олександр Руденко доповів про результати роботи районної державної адміністрації у 2017 році, проаналізував діяльність управлінь та відділів райдержадміністрації, зазначивши про результати, які було досягнуто у сфері виконання поставлених завдань та заходів; поінформував про використання коштів державного бюджету, навівши співвідношення бюджету поточного року з фактичними витратами попереднього року, а також здійснив аналіз ефективності використаних коштів, окремо зупинився на інших питаннях діяльності райдержадміністрації у 2017 році.

У заході взяли участь голова Громадської ради при райдержадміністрації Юрій Жадлун, представники громадських об’єднань, організації роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експерти відповідних галузей.

Протягом 2017 року робота Вільнянської районної державної адміністрації була зосереджена на виконанні комплексу заходів, спрямованих на максимальну мобілізацію ресурсів, в т.ч. фінансових для забезпечення стабільної економічної ситуації в районі, розв’язання гострих соціальних питань. Підсумки соціально-економічного розвитку району у 2017 році свідчать про те, що, незважаючи на складну суспільно-політичну та економічну ситуацію в державі, за цей період досягнуто окремих позитивних результатів.

- Враховуючи широкий спектр повноважень районної державної адміністрації та розуміючи високий рівень відповідальності за ефективність їх реалізації, мною, як головою райдержадміністрації, працівниками райдержадміністрації, послідовно і наполегливо вживаються заходи, спрямовані на організацію забезпечення дієвого і результативного функціонування структурних підрозділів районної державної адміністрації, їх тісної співпраці з місцевими радами, громадськими формуваннями, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади, суб’єктами господарської діяльності, які беруть безпосередню участь у процесах втілення у життя вимог сьогодення. Впевнений, що системний підхід у роботі райдержадміністрації по взаємодії з органами місцевого самоврядування, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, громадськими організаціями, осередками політичних партій та громадськістю дозволить в повній мірі впливати на стабільність ситуації та розвиток району, - наголосив голова райдержадміністрації Олександр Руденко.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації